środa, 16 września 2015

Coś na ząb

                  A to co jadłam najczęściej w wakacje.






hot

              Nowe zdjęcia. Teraz inaczej zdjęcia zrobiłam mi moja kuzynka.






Zaniedługo jesień

        Jesień już w atmosferze i nowe stylizacje gotowe














Witajcie

                   Cześć. I witam znów. Dawno mnie tutaj nie było mam małe problemy, ale nadszedł  czas powrotu. Tęskniłam za wami i czekam na was. Piszcie kom i dawaj cie znać jak po wakacjach.















poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Youtube

 Posłuchajcie mam dla was propozycje. Nudzi wam się, a nie macie co robić, w telewizji nic nie ma. Mój najlepszy przyjaciel wyjechał do Niemczech. Bardzo tęsknie za nim i chcę sprawić mu przyjemność. Pomożecie mi. To jego konto na YouTube wchodźcie subskrybencie dawajcie łapki w górę i nabijajcie wyświetlenia dziękuje
. https://www.youtube.com/channel/UCpXWnjTggSaL6UsqD_t1o-g






Kuba pamiętaj o nas.

wtorek, 21 lipca 2015

DIY

Zróbcie to sami.




WAKACYJNIE

       Ja mam małe problemy z telefonem i reszta na bloga. I nie mogę wam dać zdjęć moich stylówek ,ale znalazłam jakieś inne. Teraz w modzie są: kombinezony, białe sukienki, ale także topy i koronkowe ubrania. . Mam parę takich stylówek i obejrzyjcie je.