anjo
wtorek, 21 lipca 2015
WAKACYJNIE
Ja mam małe problemy z telefonem i reszta na bloga. I nie mogę wam dać zdjęć moich stylówek ,ale znalazłam jakieś inne. Teraz w modzie są: kombinezony, białe sukienki, ale także topy i koronkowe ubrania. . Mam parę takich stylówek i obejrzyjcie je.
1 komentarz:
Unknown
20 października 2015 06:42
Tęsknię za wami pozdrowienia z Niemczech kocham was ich liebe dich
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Tęsknię za wami pozdrowienia z Niemczech kocham was ich liebe dich
OdpowiedzUsuń