Zróbcie to sami.
wtorek, 21 lipca 2015
WAKACYJNIE
Ja mam małe problemy z telefonem i reszta na bloga. I nie mogę wam dać zdjęć moich stylówek ,ale znalazłam jakieś inne. Teraz w modzie są: kombinezony, białe sukienki, ale także topy i koronkowe ubrania. . Mam parę takich stylówek i obejrzyjcie je.
Wakacje
Jak tam u was? Wakacje spędzacie w domu jak ja czy gdzieś wyjeżdżacie? Ja puki co nie mam planów. Proponujecie coś? Ja jeżdżę często na basen. Macie propozycje na inne baseny lub kąpieliska? Piszcie w Kom
Subskrybuj:
Posty (Atom)












