Cześć. Mam dla was coś nowego. Nie możecie się zdecydować co się napić z przyjaciółmi, a może macie ochotę na błyskawiczny deser. A może nie wiecie jakiego kremu użyć do rąk. No i mam świetne perfumy. No i jak wam obiecałam ma zdjęcia swoich rysunków.
Jeśli chodzi o coś do picia polecam coca-cole cherry. Ogólnie nie lubię coca-coli niszczy ona szkliwo, ale ta jest wyjątkowa.
Jeśli chodzi o ręce. Nie wiecie jakiego kremu użyć polecam Kolastyna krem albo ochrony (chroni i odżywia) lub odżywczy (głęboko nawilża łagodzi i regeneruje skórę)
Moja mama ostatnio kupiła Cappuccino orzechowe i waniliowe. Nie myślałam,że mi zasmakuje ale jestem pod wrażaniem. Najlepiej zaprosić przyjaciół i miło spędzić dzień.
Perfumy playboy - są świetne i urocze
MAKE HD soraya- fluid matujący. Ciemny, ale ok.
Coś na ząb- pyszny do-nut uwielbiam te pączki wszystkie donuty
Lizak Kubuś -pyszny. Dostałam od Wery mamy
Coś na ząb- pudding waniliowy z kiwi