niedziela, 31 maja 2015

Wrocław

               DO WROCŁAWIA!!!
Dlaczego warto przyjechać tutaj. We Wrocławiu jest wiele atrakcji dla wszystkich. Mój brat i brat mojej przyjaciółki  świetnie się bawili nawet Wera cieszyła się jak małe dziecko.
   Festyny są tu super. No i wszystko tutaj, ale mimo tego chcę się  stąd wyrywać .






























...


Cześć. Mam dla was coś nowego. Nie możecie się zdecydować co się napić z przyjaciółmi, a może macie ochotę na błyskawiczny deser. A może nie wiecie jakiego kremu użyć do rąk. No i mam świetne perfumy. No i  jak wam obiecałam ma zdjęcia swoich rysunków.









Jeśli chodzi o coś do picia polecam coca-cole cherry. Ogólnie nie lubię coca-coli niszczy ona szkliwo, ale ta jest wyjątkowa.
Jeśli chodzi o ręce. Nie wiecie jakiego kremu użyć polecam Kolastyna krem albo ochrony (chroni i odżywia) lub odżywczy (głęboko nawilża łagodzi i regeneruje skórę)


 Moja mama ostatnio kupiła Cappuccino orzechowe i waniliowe. Nie myślałam,że mi zasmakuje ale jestem pod wrażaniem. Najlepiej zaprosić przyjaciół i miło spędzić dzień.
Perfumy playboy - są świetne i urocze
MAKE HD soraya- fluid matujący. Ciemny, ale ok.

Coś na ząb- pyszny do-nut uwielbiam te pączki  wszystkie donuty
Lizak Kubuś -pyszny. Dostałam od Wery mamy

Coś na ząb- pudding waniliowy z kiwi