Mam dla was komplet na ciepłe dni. Z mody nadal nie wyszły spodnie z wysokim topem ,a więc może coś nowego. Kupiłam sobie nowe też buty są nie samowite, a szczególnie te wysokie. Chodzę w nich dość często, także kupiłam nowy fantastyczny to rewelacja.
No i jeszcze serdecznie przepraszam za to,że dawno mnie nie było mam sporo nauki wiecie koniec rok.
piątek, 12 czerwca 2015
niedziela, 31 maja 2015
Wrocław
DO WROCŁAWIA!!!
Dlaczego warto przyjechać tutaj. We Wrocławiu jest wiele atrakcji dla wszystkich. Mój brat i brat mojej przyjaciółki świetnie się bawili nawet Wera cieszyła się jak małe dziecko.
Festyny są tu super. No i wszystko tutaj, ale mimo tego chcę się stąd wyrywać .
Dlaczego warto przyjechać tutaj. We Wrocławiu jest wiele atrakcji dla wszystkich. Mój brat i brat mojej przyjaciółki świetnie się bawili nawet Wera cieszyła się jak małe dziecko.
Festyny są tu super. No i wszystko tutaj, ale mimo tego chcę się stąd wyrywać .
...
Cześć. Mam dla was coś nowego. Nie możecie się zdecydować co się napić z przyjaciółmi, a może macie ochotę na błyskawiczny deser. A może nie wiecie jakiego kremu użyć do rąk. No i mam świetne perfumy. No i jak wam obiecałam ma zdjęcia swoich rysunków.
Jeśli chodzi o coś do picia polecam coca-cole cherry. Ogólnie nie lubię coca-coli niszczy ona szkliwo, ale ta jest wyjątkowa.
Jeśli chodzi o ręce. Nie wiecie jakiego kremu użyć polecam Kolastyna krem albo ochrony (chroni i odżywia) lub odżywczy (głęboko nawilża łagodzi i regeneruje skórę)
Moja mama ostatnio kupiła Cappuccino orzechowe i waniliowe. Nie myślałam,że mi zasmakuje ale jestem pod wrażaniem. Najlepiej zaprosić przyjaciół i miło spędzić dzień.
Perfumy playboy - są świetne i urocze
MAKE HD soraya- fluid matujący. Ciemny, ale ok.
Coś na ząb- pyszny do-nut uwielbiam te pączki wszystkie donuty
Lizak Kubuś -pyszny. Dostałam od Wery mamy
Coś na ząb- pudding waniliowy z kiwi
Subskrybuj:
Posty (Atom)

























































