Mam dla was komplet na ciepłe dni. Z mody nadal nie wyszły spodnie z wysokim topem ,a więc może coś nowego. Kupiłam sobie nowe też buty są nie samowite, a szczególnie te wysokie. Chodzę w nich dość często, także kupiłam nowy fantastyczny to rewelacja.
No i jeszcze serdecznie przepraszam za to,że dawno mnie nie było mam sporo nauki wiecie koniec rok.















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz