wtorek, 21 lipca 2015

Wakacje

           Jak tam u was? Wakacje spędzacie w domu jak ja czy gdzieś wyjeżdżacie? Ja puki co nie mam planów. Proponujecie coś? Ja jeżdżę często na basen. Macie propozycje na inne baseny lub kąpieliska? Piszcie w Kom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz