anjo
wtorek, 21 lipca 2015
Wakacje
Jak tam u was? Wakacje spędzacie w domu jak ja czy gdzieś wyjeżdżacie? Ja puki co nie mam planów. Proponujecie coś? Ja jeżdżę często na basen. Macie propozycje na inne baseny lub kąpieliska? Piszcie w Kom
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz