Nowe zdjęcia. Teraz inaczej zdjęcia zrobiłam mi moja kuzynka.
środa, 16 września 2015
Witajcie
Cześć. I witam znów. Dawno mnie tutaj nie było mam małe problemy, ale nadszedł czas powrotu. Tęskniłam za wami i czekam na was. Piszcie kom i dawaj cie znać jak po wakacjach.
poniedziałek, 3 sierpnia 2015
Youtube
Posłuchajcie mam dla was propozycje. Nudzi wam się, a nie macie co robić, w telewizji nic nie ma. Mój najlepszy przyjaciel wyjechał do Niemczech. Bardzo tęsknie za nim i chcę sprawić mu przyjemność. Pomożecie mi. To jego konto na YouTube wchodźcie subskrybencie dawajcie łapki w górę i nabijajcie wyświetlenia dziękuje
. https://www.youtube.com/channel/UCpXWnjTggSaL6UsqD_t1o-g
Kuba pamiętaj o nas.
. https://www.youtube.com/channel/UCpXWnjTggSaL6UsqD_t1o-g
Kuba pamiętaj o nas.
wtorek, 21 lipca 2015
WAKACYJNIE
Ja mam małe problemy z telefonem i reszta na bloga. I nie mogę wam dać zdjęć moich stylówek ,ale znalazłam jakieś inne. Teraz w modzie są: kombinezony, białe sukienki, ale także topy i koronkowe ubrania. . Mam parę takich stylówek i obejrzyjcie je.
Wakacje
Jak tam u was? Wakacje spędzacie w domu jak ja czy gdzieś wyjeżdżacie? Ja puki co nie mam planów. Proponujecie coś? Ja jeżdżę często na basen. Macie propozycje na inne baseny lub kąpieliska? Piszcie w Kom
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















































