Dziś wpadam do was z ładna pogoda i czarnymi ciuchami. Spódnica z sztucznej skóry, (szczerze polecam ją) jeśli się ubrudzicie wystarczy przetrzeć mokra ścierka i plama schodzi, czarny top, zegarek z Genevy.
niedziela, 17 maja 2015
Rózności
Cześć! Co u was? Nie wieże mam tylko 3 dni mój blog a on już ma 62 wyświetlenia. To wielkie osiągniecie. Szczerze nie wierzyłam ze mi się uda, ale jestem dumna. Dziś przyszłam do was z para zdjęciami, które z przyjemnością dodam. Dziś była komunia mojej kuzynki, ale niestety nie miała czasu porobić zdjęć stylizacji, ale moja mama jakieś tam ma nie wiem jakie, ale je dodam jutro.
Łapaj-cie parę zdjęć
Łapaj-cie parę zdjęć
sobota, 16 maja 2015
szarość-czerń
Dziś kupiłam nową spódnice. Do niej dodałam szarą bluzę jaką widzieliście ostatnio. Zegarek z Genevy, bransoletki, nie dawno kupione buty i zabrałam znajomemu bluzę i okulary.
Macie coś ciekawego do powiedzenia. Czekam na kom.
Spódnica jest z gładkiego materiału, jeśli się ubrudzi możecie przejechać mokrą ścierką i plama zniknie.
Paznokcie zrobiłam sama mietowy jest z bella a niebieski z cekinami od lovely BALTIC SAND
Macie coś ciekawego do powiedzenia. Czekam na kom.
Spódnica jest z gładkiego materiału, jeśli się ubrudzi możecie przejechać mokrą ścierką i plama zniknie.
Paznokcie zrobiłam sama mietowy jest z bella a niebieski z cekinami od lovely BALTIC SAND
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























































