anjo
niedziela, 17 maja 2015
Czarna Dama
Dziś wpadam do was z ładna pogoda i czarnymi ciuchami. Spódnica z sztucznej skóry, (szczerze polecam ją) jeśli się ubrudzicie wystarczy przetrzeć mokra ścierka i plama schodzi, czarny top, zegarek z Genevy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz