Dziś kupiłam nową spódnice. Do niej dodałam szarą bluzę jaką widzieliście ostatnio. Zegarek z Genevy, bransoletki, nie dawno kupione buty i zabrałam znajomemu bluzę i okulary.
Macie coś ciekawego do powiedzenia. Czekam na kom.
Spódnica jest z gładkiego materiału, jeśli się ubrudzi możecie przejechać mokrą ścierką i plama zniknie.
Paznokcie zrobiłam sama mietowy jest z bella a niebieski z cekinami od lovely BALTIC SAND




























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz