sobota, 16 maja 2015

szarość-czerń

                        Dziś kupiłam nową spódnice. Do niej dodałam szarą bluzę jaką widzieliście ostatnio. Zegarek z Genevy, bransoletki, nie dawno kupione buty i zabrałam znajomemu bluzę i okulary.
    Macie coś ciekawego do powiedzenia. Czekam na kom.
    Spódnica jest z gładkiego materiału, jeśli się ubrudzi możecie przejechać mokrą ścierką i plama zniknie.
Paznokcie zrobiłam sama mietowy jest z bella a niebieski z cekinami od lovely BALTIC SAND




























  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz