piątek, 15 maja 2015

Troche czerwieni

              Cześć. dziś do was wpadam z czerwienia. Szara bluza, która zobaczycie świetnie pasuje z każdym ciuchem, spodnie są z wysokim stanem, kupiłam nowy zegarek z Genevy (w sumie mam ich już trzy) kiedyś wam je wszystkie pokaże. No a wracając do tematu na sobie mam też czerwona skórę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz