wtorek, 21 lipca 2015

WAKACYJNIE

       Ja mam małe problemy z telefonem i reszta na bloga. I nie mogę wam dać zdjęć moich stylówek ,ale znalazłam jakieś inne. Teraz w modzie są: kombinezony, białe sukienki, ale także topy i koronkowe ubrania. . Mam parę takich stylówek i obejrzyjcie je.




1 komentarz:

  1. Tęsknię za wami pozdrowienia z Niemczech kocham was ich liebe dich

    OdpowiedzUsuń