sobota, 20 czerwca 2015

Zdrowo

            Hej! I jak się trzymacie? Jeszcze tydzień i wakacje. Piszcze w kom jakie macie plany? Ostatnio zauważyłam, że w modzie jest zdrowy tryb życia. Ja zmieniałam co nie co i udało mi się. Jestem mega zadowolona. Udało mi się coś zmienić. Jest mi teraz o wiele lepiej w swoim własnym ciele. Znalazłam świetne ćwiczenia nie tylko na płaski brzuch, ale także na lepsza kondycje i silne ramiona. Każdy może spróbować, jeśli się zdecydujecie to piszcie.











Jeśli wcześniej nie mieliście czasu na dbanie o linie bo jak ja uczyliście się lub chodziliście do pracy to zaraz wakacje zdecydujcie się. Jeśli wyjeżdżacie nad morze to świetnie trening na plaży to jest coś.
(A to też dobry podryw chłopaki lubią aktywne dziewczyny)
A to ja to czysty dowód







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz