anjo
piątek, 12 czerwca 2015
Spacer
Byłam ostatnio na spacerze pochodziłam i nazbierałam trochę zakupów. Kupiłam dużo biżuterii drobnej i klasycznej jaką lubię. Zjadłam wielkie lody jakie one były pyszne. Mniam.Kupiłam także nowe śliczne okulary
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz