piątek, 12 czerwca 2015

Spacer

    Byłam ostatnio na spacerze pochodziłam i nazbierałam trochę zakupów. Kupiłam dużo biżuterii drobnej i klasycznej jaką lubię. Zjadłam wielkie lody jakie one były pyszne. Mniam.Kupiłam także nowe śliczne  okulary

















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz