sobota, 20 czerwca 2015

paznokcie

           Hej! Musze wam się do czegoś przyznać. Mam mały problem z długimi paznokciami. Wcześniej miałam manie obgryzania paznokci, ale udało mi się to przezwyciężyć. Powiem wam, także że jestem zakochana w długich paznokciach. Licze na to że kiedyś mi się uda.








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz