sobota, 20 czerwca 2015

paznokcie

           Hej! Musze wam się do czegoś przyznać. Mam mały problem z długimi paznokciami. Wcześniej miałam manie obgryzania paznokci, ale udało mi się to przezwyciężyć. Powiem wam, także że jestem zakochana w długich paznokciach. Licze na to że kiedyś mi się uda.








Zdrowo

            Hej! I jak się trzymacie? Jeszcze tydzień i wakacje. Piszcze w kom jakie macie plany? Ostatnio zauważyłam, że w modzie jest zdrowy tryb życia. Ja zmieniałam co nie co i udało mi się. Jestem mega zadowolona. Udało mi się coś zmienić. Jest mi teraz o wiele lepiej w swoim własnym ciele. Znalazłam świetne ćwiczenia nie tylko na płaski brzuch, ale także na lepsza kondycje i silne ramiona. Każdy może spróbować, jeśli się zdecydujecie to piszcie.











Jeśli wcześniej nie mieliście czasu na dbanie o linie bo jak ja uczyliście się lub chodziliście do pracy to zaraz wakacje zdecydujcie się. Jeśli wyjeżdżacie nad morze to świetnie trening na plaży to jest coś.
(A to też dobry podryw chłopaki lubią aktywne dziewczyny)
A to ja to czysty dowód







piątek, 12 czerwca 2015

Spacer

    Byłam ostatnio na spacerze pochodziłam i nazbierałam trochę zakupów. Kupiłam dużo biżuterii drobnej i klasycznej jaką lubię. Zjadłam wielkie lody jakie one były pyszne. Mniam.Kupiłam także nowe śliczne  okulary

















Gorąco

               Mam dla was komplet na ciepłe dni. Z mody nadal nie wyszły spodnie z wysokim topem ,a więc może coś nowego. Kupiłam sobie nowe też buty są nie samowite, a szczególnie te wysokie. Chodzę w nich dość często, także kupiłam nowy fantastyczny to rewelacja.
               No i jeszcze serdecznie przepraszam za to,że dawno mnie nie było mam sporo nauki wiecie koniec rok.