wtorek, 21 lipca 2015

DIY

Zróbcie to sami.




WAKACYJNIE

       Ja mam małe problemy z telefonem i reszta na bloga. I nie mogę wam dać zdjęć moich stylówek ,ale znalazłam jakieś inne. Teraz w modzie są: kombinezony, białe sukienki, ale także topy i koronkowe ubrania. . Mam parę takich stylówek i obejrzyjcie je.




Wakacje

           Jak tam u was? Wakacje spędzacie w domu jak ja czy gdzieś wyjeżdżacie? Ja puki co nie mam planów. Proponujecie coś? Ja jeżdżę często na basen. Macie propozycje na inne baseny lub kąpieliska? Piszcie w Kom

sobota, 27 czerwca 2015

Wakacje

Ja oficjalnie rozpoczęłam wakacje, a wy? Może się okazać z nie będę mieć dla was czasu, ale spokojnie to nie znaczy, że zapomnę.









Festyn

          Ostatnio u nas we Wrocławiu był kolejny festyn by pomóc dzieciakom. Brałam w nim udział było nie samowicie. Co prawa było mnóstwo atrakcji, ale pies mojej koleżanki sprawił,że atrakcje były do niczego. Wszyscy się nim zachwycali. Z resztą popatrzcie.







sobota, 20 czerwca 2015

paznokcie

           Hej! Musze wam się do czegoś przyznać. Mam mały problem z długimi paznokciami. Wcześniej miałam manie obgryzania paznokci, ale udało mi się to przezwyciężyć. Powiem wam, także że jestem zakochana w długich paznokciach. Licze na to że kiedyś mi się uda.








Zdrowo

            Hej! I jak się trzymacie? Jeszcze tydzień i wakacje. Piszcze w kom jakie macie plany? Ostatnio zauważyłam, że w modzie jest zdrowy tryb życia. Ja zmieniałam co nie co i udało mi się. Jestem mega zadowolona. Udało mi się coś zmienić. Jest mi teraz o wiele lepiej w swoim własnym ciele. Znalazłam świetne ćwiczenia nie tylko na płaski brzuch, ale także na lepsza kondycje i silne ramiona. Każdy może spróbować, jeśli się zdecydujecie to piszcie.











Jeśli wcześniej nie mieliście czasu na dbanie o linie bo jak ja uczyliście się lub chodziliście do pracy to zaraz wakacje zdecydujcie się. Jeśli wyjeżdżacie nad morze to świetnie trening na plaży to jest coś.
(A to też dobry podryw chłopaki lubią aktywne dziewczyny)
A to ja to czysty dowód